Журналіст про вчинок Порошенка: “Немає слів… ми зіткнулися з якоюсь космічною жадібністю. Такої просто не буває…”

Після заяви секретаря РНБО Данилюка з’явилося пояснення прес-секретаря Порошенка Цеголка щодо вирваних з корінням плазмових панелей і зниклих з АП серверів. Воно просто прекрасне.

Про це у своєму блозі пише журналіст-оглядач Іван Яковина.

Він зазначає, Цеголко заявив, що ці сервера Порошенко типу колись орендував на свої власні гроші, а після поразки на виборах його люди витягли все це добро з ситуаційної кімнати і передали орендодавцю.

Іван Яковина зазначає, якщо припустити, що це правда, то виходить, що один з найбагатших людей України особисто дав грошей на плазми і сервери для кімнати для секретних нарад, але з якоїсь незрозумілої причини “затиснув” пару тисяч гривень на їх покупку, а лише «взяв в оренду», а потім, коли прийшла нова влада, швидко-швидко відкрутив все це зі своїх місць і відніс назад, в прокат побутової техніки. При цьому навіть не дав можливості продовжити оренду людям з нової адміністрації.

За словами журналіста, це навіть звучить як марення сивої кобили, але, якщо це правда, то ми зіткнулися з якоюсь космічною жадібністю. Такої просто не буває, а, якщо буває, то на коментарі немає слів.

джерело

Share